ייעוץ וליווי

העיסוק המשפטי בנדל"ן ומקרקעין אינו מסתכם רק בעריכת חוזים או ניהול תביעות. אני מאמינה בעיקרון – 'סוף מעשה במחשבה תחילה'. לקוח שיגיע אלי לייעוץ בשלב מוקדם של עסקה או סכסוך ייהנה מיתרון עצום בהמשך הדרך. במסגרת הייעוץ והליווי שאני מציעה, אני מספקת את השירותים הבאים:

 

  • טיפול ברישומי מקרקעין מסובכים

סוגיות של רישום בעלות על נכסים עלולות 'לתקוע' עסקאות ולהוות פתח להסתבכויות עתידיות. החיים הם דינמיים ורישום שהיום הוא פשוט יכול בהמשך להסתבך כתוצאה מהתפתחויות כמו עיקולים, פטירה, גירושין, הערות אזהרה, החלפת דרכון, שינוי סטטוס של המקרקעין, סכסוכים של שותפים ועוד. לכן מומלץ לא להשאיר סוגיות רישום באוויר ולהסדיר אותן בהקדם האפשרי. במהלך השנים צברתי ניסיון רב בסוגיות של רישום נכסים ואני מתמחה בפתירת אתגרי רישום מורכבים. בתחום הזה אני נותנת שירות גם לעורכי דין.

  • מניעת הסתבכויות משפטיות בנדל"ן ומקרקעין

נכנסים לעסקת נדל"ן ומשהו מרגיש לכם לא נכון או אפילו סתם לא ברור? יכול להיות שיש כאן סוגיה יותר מורכבת, אולי מסתתרת כאן חשיפה לסכנה משפטית שלא צפיתם. אם האינטואיציה שלכם אומרת לכם שיש אולי משהו שלא אמרו לכם – אל תיקחו את הסיכון. אתם מוזמנים להגיע אלי למשרד, ויחד ננתח את הסיטואציה ותקבלו את כל המידע שיאפשר לכם לקבל החלטה מושכלת.

  • ליווי שוטף לקבלנים ואנשי מקצוע

יזמים, קבלנים, מתווכים ואנשי מקצוע אחרים שפועלים בענף הנדל"ן פוגשים אתגרים מנהליים או משפטיים על בסיס יומיומי. אני מציעה לאנשי מקצוע ועסקים אלה ליווי שוטף מתמשך על בסיס רטיינר חודשי. בשביל זה אני כאן – במרחק טלפון אחד כדי לענות על כל שאלה ולהתמודד עם כל אתגר.

תהיו בקשר

052-222-0147

שעות פעילות 09:00 – 18:00

כתובתינו: בית רובינשטיין (קומה 20)

רחוב לינקולן 20 תל אביב

אימייל: brotemb@netvision.net.il​