ניהול הליכים משפטיים (ליטיגציה)

בעולם מושלם בו כל הצדדים היו פועלים באופן הוגן ומקיימים כלשונו את נוסח ההסכם, כנראה שלא הייתם זקוקים לשירותי הליטיגציה שלי. למרבה הצער אנחנו לא חיים בעולם מושלם ותחום הנדל"ן מתגלה ככר פורה לסכסוכים, אי-הבנות, תקלות ואפילו נוכלות. כאשר לקוח מרגיש שזכויותיו נפגעו ונגרם לו נזק, פתוחה לפניו הדלת לתבוע. נקודת המוצא שלי היא קודם כול לפתוח את העיניים לכל האפשרויות העומדות לפנינו . לא תמיד כדאי לרוץ ישר לבית המשפט.לפעמים יש דרך להשיג תוצאות טובות יותר דווקא בהליך חוץ משפטי.. במקרים מסוימים חשוב לפעול במהירות כדי לא להיקלע למצבים שבהם הנזק בלתי הפיך. אני מתמחה בטיפול במשברים ובסיטואציות מגוונות של ניהול הליכים משפטיים בנדל"ן ומקרקעין הכוללות, בין היתר, את הקטגוריות הבאות:

  • תביעות בעלות וביטולי הסכמים ופירוק שיתוף במקרקעין

תחום רחב שתחת כנפיו חוסים סכסוכים מסוגים רבים.  שכולם בסופו של דבר עוסקים בקניין. אם אין הסכמה על הבעלות בקניין אנחנו עלולים למצוא את עצמנו עם נכס משותק ואז אין מנוס מפנייה לערכאות. כאן חשוב לבחור את ההליך הנכון שיביא למטרה הסופית של הלקוח אחרת אפשר להסתובב שנים בבתי משפט ללא תוצאה משפטית רצויה.

  • סילוק יד ממקרקעין, סילוק פולשים ופינוי מושכר

טיפול בפלישה לנכס או טיפול בשוכרים שלא משלמים הוא תמיד עניין לא נעים. מניסיוני' בסוגיות כאלה חשוב מאוד להכיר את התקנות הרלוונטיות ובאמצעות הליך נכון להסדיר את זכויות הלקוח בקניין שלו. בהליכים מסוג זה רצוי שלא להשתהות וחשוב לבצע את כל המהלכים והשלבים בצורה נכונה כדי לא לעכב את הפינוי. 

  • ליקויי בנייה

ליקויי בנייה הם מהרעות החולות של ענף הנדל"ן הישראלי. לא נתעכב פה על הסיבות לתופעה, אך בשורה התחתונה, למרות שנעשתה כבר חקיקה לא מבוטלת בתחום, כולל רישוי ופיקוח, הרבה מאוד בעלי נכסים מתמודדים עם ליקויים מתמשכים שהקבלן מתנער מהם. בשביל זה אני פה.

  • נפגעי תמ"א 38

תמ"א 38 היא היום מנוע עיקרי להתחדשות עירונית בישראל. למרבה הצער כמעט מאחורי כל פרויקט תמ"א מסתתרת תביעה משפטית. מדובר במכת מדינה. חלק לא מבוטל של הפרויקטים מתנהל בחוסר מקצועיות על ידי אנשים לא מתאימים. הסיטואציה הזו גורמת לכך שהרבה מאוד פרויקטי תמ"א 'נתקעים' או מתעכבים או מבוצעים בצורה רשלנית ולעיתים מסוכנת, והדיירים עלולים למצוא את עצמם בבניין מתפורר ו'שבויים' בידי יזם כושל. אני פה בשביל להתיר את הפלונטר.

תהיו בקשר

052-222-0147

שעות פעילות 09:00 – 18:00

כתובתינו: בית רובינשטיין (קומה 20)

רחוב לינקולן 20 תל אביב

אימייל: brotemb@netvision.net.il​