נעים להכיר

אני עורכת הדין רותם בראון, מומחית בכל האספקטים המשפטיים של נדל"ן ומקרקעין. יש לי ותק של כ-15 שנה בעולם המשפט וסיימתי בהצטיינות שלושה תארים: משפטים, כלכלה ומנהל עסקים. בין השאר אני מייצגת כמה מחברות הנדל"ן הגדולות במשק ולצידן לקוחות פרטיים. כל לקוחותיי מקבלים את מלוא תשומת הלב והמסירות ללא קשר לגודל הלקוח או העניין.

הרקע האקדמי הרחב, בשילוב הניסיון המקצועי העשיר מאפשרים לי הבנה עמוקה באספקטים הכלכליים של תחום הנדל"ן, ומעניקים  לי יכולת לצפות ולראות היכן מתקיים שיווי המשקל המשפטי.

מאז שאני זוכרת את עצמי אני מתעמקת בשאלות של הגינות, זכויות  וצדק. זה מה שהוביל אותי ללימודי המשפטים וגם היום זו נקודת המוצא של הפרקטיקה שלי – להשיג תוצאה מאוזנת וצודקת עבור הלקוחות שלי. את הערכים האלה אני מביאה לכל הזירות הרלוונטיות: בית המשפט, רשויות וגופים ממשלתיים, התנהלות שוטפת מול יזמים, קבלנים, מוכרים וקונים.

ענף הנדל"ן הישראלי הוא ג'ונגל סבוך שפועלים בו כוחות ומשתנים רבים. עבור רוב האנשים קנייה או מכירה של נכס נדל"ן היא העסקה הגדולה והמשמעותית שהם יבצעו בחייהם. בשביל זה אני כאן, כדי לוודא שהכול יתנהל באופן חלק על פי האינטרסים שלכם וכדי לזהות מבעוד מועד סכנות וסיבוכים אפשריים, וכמובן, לייצג אתכם נאמנה ולהילחם למענכם בנחישות במקרים בהם גרמו לכם עוול או פגעו בזכויות שלכם.

תהיו בקשר

052-222-0147

שעות פעילות 09:00 – 18:00

כתובתינו: בית רובינשטיין (קומה 20)

רחוב לינקולן 20 תל אביב

אימייל: brotemb@netvision.net.il​